Міжнародні перевезення вантажів залізничним транспортом

Міжнародні залізничні перевезення вантажів

Залізничні перевезення вважаються одним з найбільш актуальних видів перевезень, тому що являє собою безпеку і надійність. Міжнародні перевезення вантажів залізничним транспортом завжди були недешевими, але, завдяки залізничному транспорту, їх можна здійснювати набагато вигідніше і дешевше, економлячи кошти на паливо і догоджаючи клієнтам. Саме ЖД транспорт найчастіше використовується для перевезення особливо небезпечних і серйозних вантажів, так як він більш надійний.

Переваги перевезення вантажів залізничним транспортом:

 • • Вартість. На більш тривалі і далекі міжнародні залізничні перевезення вигідніше використовувати з/д транспорт, якщо порівняти його з перельотами або відправкою по морю. Набагато дешевше поїздок на автомобілі. Тут можна побачити чітку залежність вартості від відстані, на який потрібно відвезти вантаж, а також від самого кількості товару.
 • • Повна безпека. Міжнародні залізничні перевезення мають мінімальний відсоток бою при транспортуванні в порівнянні з іншими видами трансаорта. А все завдяки герметичним, щільним контейнерів і прямого шляху. Тут не буде так, як на дорогах або в повітрі – ризик зіткнень або аварії через погану дорогу скорочується у багато разів. На ЖД перевезеннях постійно йде строгий контроль збереження вантажу товару.
 • • Швидкість залізничних перевезень. Поїзд ніколи не потрапить в пробку, а поломки в ньому відбуваються вкрай рідко. Його швидкість перевищить автомобільний транспорт, він може пересуватися без проблем в будь-який час, навіть вночі. Потяги не залежать від поганої погоди і інших проблематичних умов, які підпадають всі інші різновиди транспорту. Потяги рідко спізнюються, тому для клієнта – це найбільш вигідний варіант за багатьма параметрами.
 • • Різноманітність вагонів. Так, як поїзд може мати різні види вагонів, то і вантаж можна перевозити будь-хто. Існують негабаритні вантажі, перевезення яких завжди є важким. Але не для ЖД транспорту. Можна упакувати такий вантаж завдяки особливим платформ, чого не можна буде зробити, використовуючи автомобіль. Також перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом досить зручне.

Можна зробити висновок, що міжнародні залізничні перевезення вантажів – найкращий і оптимальний варіант для доставки і транспортування товарів на великі відстані. При цьому перевезення вийде недорого, а про надійність турбуватися не варто. Підходить такий вид перевезення для промисловості, щоб була можливість швидко і надійно перевезти товар у великих обсягах, що вигідно. Для малого та середнього бізнесу також вигідно робити перевезення з України в інші країни. Досить низька ціна дає можливість багатьом потенційним споживачам використовувати такий вид перевезення без особливого збитку для бюджету, це хороша економія. Може, в деяких країнах швидше буде відправити товар автомобільним транспортом, але вагони поїзда набагато безпечніше, надійніше і дешевше.

Різновиди вантажів

Послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом передбачає чіткий поділ видів вантажу по його якості і групам. Залізничні перевезення Україна відправляють різні види вантажу, які відносяться до різних галузей бізнесу і господарства. Можна розрізнити товар за призначенням. Це вже готову продукцію, сировину, побутова хімія, техніка і паливо, вантажі, що швидко псуються, а також небезпечний товар. Розрізняють і за видами, враховуючи розміри, кількість, об’ємність кожного елемента товару, його громіздкість. Будь-який вантаж можна класифікувати, враховуючи його особливості і ознаки. Якщо враховувати спосіб вивантаження, то можна сказати, що бувають навалочні вантажі і штучні, а також наливні. Це говорить і про їх фізичну структуру. Залежно від цього вибирається спеціальний контейнер, який підходить під той чи інший вид вантажу по його фізичними ознаками.

Міжнародні залізничні перевезення вантажів можна класифікувати за іншими за іншими ознаками:

 • – Звичайні вантажі;
 • – Небезпечні. Це особливий вид вантажів, який може завдати шкоди здоров’ю, якщо не приділити йому належної уваги, зважати на всі його особливості і вірний спосіб перевезення. Це ризиковий вид вантажу, тому тут повинні застосовуватися всі важливі заходи безпеки. Є цілий ряд рекомендацій і вимог для таких товарів, а також до контейнерів, в яких він буде перевозитися, і навіть до самого транспорту. Тому перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом може виконувати тільки спеціально підготовлена людина.
 • – Вантаж, який швидко псується. За таким вантажем теж потрібно постійно стежити, так як важлива підтримка правильної температури, вологості, а також враховується і швидкість доставки. Інакше такий товар може зіпсуватися, і компанія зазнає збитків. В основному це продукти харчування.
 • – Нестандартні вантажі. Вони мають різну ступінь тяжкості, нестандартний обсяг і розмір. Транспортувати такий вантаж вкрай важко, для цього існують нестандартні способи вирішення цього завдання, а також особливі маршрути для їх перевезення.
 • – Живий вантаж. Це перевезення тварин залізничним транспортом – теж вимагає особливої уваги і постійної перевірки.

Організація організація залізничних перевезень

Послуги перевезення вантажів залізничним транспортом передбачають чітку організацію всіх пунктів перевезення з урахуванням правил доставки конкретного вантажу. Всі ці правила прописані в документації і актах, що слід чітко дотримуватися. Будь-яка компанія, яка займається залізничними перевезеннями, повинні знати про особливості кожного вантажу. Знання документації, розпоряджень з перевезень того чи іншого виду вантажу допоможе уникнути зайвих збитків і аварійних, небезпечних ситуацій. Організація перевезення вантажів залізничним транспортом повинна бути чіткою і виконуватися неухильно, так як це дуже серйозно, як для клієнтів, так і для самої компанії, щоб не було неприємних ситуацій, і весь товар був довіз в цілості і вчасно.

Чому варто звернутися до нас по залізничні перевезення

Наша компанія вже не перший рік здійснює міжнародні перевезення вантажів залізничним транспортом з України. Співробітники мають чималий досвід роботи, створено спеціальну поліпшена система для швидкого і недорогого перевезення вантажів якісним, відремонтованим залізничним транспортом. Вся робота у нас відбувається своєчасно. Надаємо послуги з різних видів перевезень, незалежно від того, який вантаж вам потрібно відправити. Ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде під постійним контролем, прибуде на місце в цілості. Компанія має всю відповідну документацію на залізничні перевезення.

ЖД перевезення вантажів по Україні та Європі

Одним з найбільш бюджетних способів доставки вантажів є перевезення вантажів залізничним транспортом. Однак економічна доцільність використання цього способу має місце бути лише в тій ситуації, коли відправник вантажу і його одержувач пов’язані між собою залізничним сполученням. У більшості випадків залізничні перевезення придатні для транспортування вантажу в держави Європи і СНД, саме в цих країнах перебувають більшість бізнес – партнерів компаній України.

Залізничні вантажоперевезення з компанією «CARGO B&W» м. Київ

Україна має залізничне сполучення практично з усіма державами – сусідами, а через них і з іншими країнами Азії та Європи. Крім того наша країна завдяки своєму вдалому розташуванню є транзитною державою для досить великого обсягу вантажоперевезень. Завдяки цьому фахівці компанії «CARGO B&W» м. Київ допомагають у вирішенні завдань імпортних, транзитних, а також експортних вантажних ЖД перевезень по Україні.

Міжнародні вантажоперевезення залізничним транспортом виконуються за допомогою різних видів цистерн, вагонів, а також контейнерів, місткість яких становить 3-40 тонн. Організовуючи такі перевезення, співробітники нашої компанії беруть до уваги ряд факторів, що впливають на цей вид транспортування, для вибору найвигіднішого маршруту слідування і рухомого складу.

Послуги перевезення вантажів залізничним транспортом в Києві

Підписавши договір з нашою компанією про міжнародні залізничні перевезення вантажів, ви отримуєте наступні послуги:

 • Підбір найбільш безпечного та вигідного маршруту перевезення;
 • Попередній розрахунок витрат, пов’язаних з транспортуванням вашого вантажу від місця відправлення до місця призначення;
 • Всебічне юридичний супровід (оформлення всіх необхідних паперів, консультування та інше);
 • Внесення платежів за послуги, пов’язаних з доставкою на територію будь-якої країни, через яку транспортується вантаж (експедирування, охорона, здійснення митних платежів та інше);
 • Транспортування вантажу від точки відправлення до точки призначення;
 • Контроль, здійснюваний над перевезенням вантажу;
 • Послуги вантажників;
 • Інше.

Наша компанія «CARGO B&W» м. Київ має багатий досвід співпраці з українськими митними органами, найбільшими логістичними, транспортними, а також страховими компаніями. Ми знайдемо найоптимальніше і вигідне рішення для задачі, поставленої нашим клієнтом. ЖД перевезення і доставка товару залізницею з компанією «CARGO B&W» – це просто!

У Вас питання: Як замовити міжнародні залізничні перевезення вантажів в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38