Импорт и экспорт Украины в 2020 году
Про зміну під час світової кризи експорту та імпорту України у 2020 році
20.08.2020

Українські компанії мають отримати «промисловий безвіз»

Украина должна получить «промышленный безвиз»

17 вересня була проведена зустріч з регіональними представниками промислової сфери за участі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашко. Учасниками наради також стала заступниця міністра, держсекретар Міністерства економіки Костянтин Мар’євич та представники інших департаментів Кабінету Міністрів.

Основною метою наради стало обговорення головних цілей сфери, які б допомогли українським виробникам як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Ключова тема зустрічі – інтенсивна підготовка до заключення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислової продукції (Угоди АСАА).

Ігор Петрашко впевнений, що українські виробники повинні отримати промисловий безвіз. Він зазначив, що спільною метою профільних міністерств України має стати розвиток торговельно-економічних відносин з Євросоюзом та підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу.

За словами міністра, ключовими моментами на шляху до європейських стандартів повинні бути модернізація виробництв та лабораторій, підвищення кваліфікації спеціалістів, а також покращення якості надання послуг споживачам та виробникам.

На сьогоднішній день українські спеціалісти затвердили все 8 нових проектів договорів щодо міжнародного співробітництва. Серед іноземних колег – Саудівська Аравія, Іран, Польща, Перу, Корея, Кувейт, ОАЕ та Хорватія.

Міністр наголосив, що надважливим завданням є заключення Угоди АСАА. Проведення Попередньої Оціночної Місії Євросоюзу щодо готовності української інфраструктури до укладення Угоди планується вже в наступному місяці.

Також під час наради були обговорені поточні питання та розроблений алгоритм подальших спільних дій профільних міністерств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *