Вантажна митна декларація України на ввезення товарів.

Фото митна декларація

Оформлення всього комплексу вантажних митних декларацій

Одним з найважливіших етапів оформлення вантажу на митниці є декларування – повідомлення достовірних і точних даних про переміщувані через кордон товари та мету їх переміщення, а також відомостей для контролю і нарахування платежів. Вантажна митна декларація (ВМД) повинна бути заповнена протягом 10 днів з моменту надходження вантажу на митницю і приміщення його на склад митниці або тимчасового зберігання.

Декларування вантажів з «CARGO B&W» м. Київ

Незважаючи на те, що порядок заповнення ВМД строго регламентований, при нестачі досвіду це може виявитися проблематичним, що відіб’ється на всій процедурі митного оформлення вантажу.

Митний орган може відмовити у прийнятті декларації якщо:

 • декларація не супроводжена повним пакетом необхідних документів;
 • ВМД надана з порушенням положень митного кодексу України;
 • перелік даних в декларації не відповідає певному інструкцією;
 • електронна декларація не містить усіх обов’язкових реквізитів;
 • ВМД має виправлення крім тих, що допускаються правилами складання документа.

Щоб уникнути проблем і зволікань найкращим рішенням є довірити складання вантажної митної декларації досвідченим фахівцям «CARGO B&W» м. Київ

Що включає оформлення вантажної митної декларації?

Вантажна митна декларація – документ, за допомогою якого декларант заявляє митному органу відомості про ввозяться (вивозяться) ТМЦ. Форма ВМД, вимоги до її оформлення і порядок участі в документообігу митних органів регламентуються постановою КМУ. Декларація складається на партію товарів вартістю понад 150 євро в електронному або паперовому вигляді за допомогою спеціального програмного забезпечення. В митні органи надається сама ВМД та її копія в електронному вигляді.

Є кілька видів ВМД:

 1. Стандартна митна декларація – звичайна ВМД, складена відповідно до всіх правил і містить стандартний обсяг даних, достатній для проведення митного оформлення товарів.
 2. Попередня ВМД надається до ввезення товарів або транспортних засобів в Україні (в т. Ч. І з метою транзиту) або після ввезення, якщо ТМЦ знаходяться на пропускному прикордонному пункті.
 3. Періодична ВМД складається для товарів, що переміщуються через митницю України періодично, не рідше двох разів за термін дії ВМД.
 4. Тимчасова ВМД може бути надана в митницю за бажанням декларанта в разі, якщо він не володіє повною мірою відомостями про характеристики ТМЦ, зокрема:
 • для визначення коду товару за УКТ ЗЕД необхідні його дослідження;
 • виникли сумніви в правильності визначення коду УКТ ЗЕД, потрібен збір додаткової інформації, участь фахівців і т. п .;
 • точні відомості про кількість товару можуть бути встановлені тільки після вивантаження (завантаження);
 • ціна ТМЦ вираховується за формулою.

Обов’язковому декларуванню незалежно від вартості підлягають підакцизні товари, а також вантажі, що вимагають експортного контролю, що ввозяться в режим митного складу та деякі інші.

У Вас питання: як оформити вантажну митну декларацію в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (095) 477-14-44