Як визначити код УКТ ЗЕД в Україні для митного оформлення

Фото код УКТ ЗЕД Україна

Перш ніж здійснити ввезення / вивезення продукції через українську митницю, необхідно визначити її код згідно з УКТ ЗЕД. Цей процес надається у вигляді окремої послуги, оскільки подальша доля продукції безпосередньо залежить від точності його класифікації.

Визначення коду товару за УКТ ЗЕД

Кращий спосіб зробити все правильно — звернутися до професіоналів

Багато компаній користуються послугами фахівців для правильного визначення коду продукції згідно з УКТ ЗЕД, оскільки іноді виникають ситуації, коли товар можна одночасно віднести до декількох категорій і самостійно вирішити дилему не вдасться. Робота з класифікатором передбачає вивчення великого числа сторінок інструкцій і уточнювальних документів, через що можна витратити досить багато часу.

Найчастіше неабиякий розум і хорошу освіту не є запорукою недопущення помилок. У деяких випадках тільки люди з великим досвідом здатні впоратися з тією чи іншою проблемою. Митний брокер «CARGO B&W» м. Київ може похвалитися персоналом з багатим досвідом роботи в даній сфері. Якщо вам потрібен результат за невисоку плату і в стислі терміни — звертайтеся до нас.

Як присвоюється код певного товару

Щоб спростити процес оформлення продукції, що перевозиться через українську митницю, було запропоновано використання спеціальних десятизначних цифрових кодів, які присвоюються для кожного виду товару. Типізація товарів дозволяє формувати товарні групи та підгрупи, завдяки чому процес оформлення значно спрощується і прискорюється. За кодом УКТ ЗЕД товару можна легко визначити, які дозвільні документи потрібні для перетину кордону і яким буде розмір мита.

Іноді продукція, яку планувалося дуже вигідно реалізувати в Україні, виявляється невигідною для продажу. Бувають і протилежні ситуації. Закордонний підприємець закупив в Україні дешевий товар, але він втратив рентабельність після перетину української митниці. Таке можливо у випадках, коли товар отримав невірний код УКТ ЗЕД.

Присвоєння спеціальних кодів товарів має не лише економічне обґрунтування. Дана процедура дозволяє швидко і без особливих складнощів проводити митне оформлення продукції, що ввозиться або вивозиться продукції. Але для цього необхідно присвоювати правильний код УКТ ЗЕД для кожного перевезеного товару.

Структура десятизначного коду УКТ ЗЕД

Митні органи України для цілей класифікації товарів використовують товарну номенклатуру Митного тарифу України (УКТ ЗЕД), який був затверджений Законом України від 19.09.2013 № 584-VII «ПРО Митний тариф України». Структура десятизнакового цифрового кодового позначення товару виглядає наступним чином: перші дві цифри — це код групи; чотири цифри — код товарної позиції; шість цифр — товарна підпозиція; вісім цифр — товарна категорія; всі десять цифр — товарна підкатегорія.

Що необхідно для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД:

  • повний опис товару;
  • склад товару (сировина або матеріал з якого він виготовлений, за необхідності надають хімічний склад);
  • призначення товару, його технічні характеристики;
  • область в якій застосовується товар.

У Вас питання: Як визначити код товару за УКТ ЗЕД в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (095) 477-14-44