Розмитнення авто в Україні в 2018 році: євро 5, б у авто з Європи і інше.

Фото Розмитнення авто в Україні

Митне оформлення (розмитнення) автомобілів

Зараз можна за помірну ціну купити в Європі автомобіль, що знаходиться у відмінному стані і має невеликий пробіг. Але є маленька проблема – розмитнення автомобіля в Україні. Ціна розмитнення авто запросто може перекреслити всю вигоду від покупки машини в Європі. А тому потрібно заздалегідь провести підрахунок наскільки дорогий вийде розмитнення авто в Україні в 2018 році, і тільки в разі якщо результат вас влаштовує відправлятися в Чехію чи Німеччину за автомобілем, або навіть якщо ви вже там вирішуватися робити покупку.

Митне оформлення автомобіля за допомогою фахівців «CARGO B&W» м. Київ

Законодавство України в митній сфері простотою не відрізняється, і в нього ще й вносяться постійні зміни, теж не спрощують його засвоєння. А особливо погано справи йдуть саме з ввезенням транспортних засобів з-за кордону, будь то вантажні або легкові автомобілі, автобуси, і в тому числі мотоцикли. Саме тому куди простіше, а часто і дешевше доручити цю справу фахівцям.

Наші співробітники готові дати якісні консультації з питання придбання автомобіля за кордоном і його подальшого митного оформлення. У деяких випадках буває і таке, що ціна розмитнення авто стане нижче, якщо вона буде оформлена на юридичну особу, існують і інші варіанти оформлення, наприклад, як тимчасове ввезення транспортного засобу. Ми допоможемо вам заощадити на ввезенні машини в Україну, а також і з іншими нюансами – наприклад, правильно заповнити документи теж зовсім не так легко через складність і заплутаність законодавства. Однак воно недостатньо складне для професіоналів, і тому ми здатні гарантувати нашим клієнтам максимально швидке і ефективне проходження митниці.

Необхідні документи

Щоб провести розмитнення авто в Україні в 2018 році необхідно спочатку зібрати велику кількість документів супровідного і дозвільного характеру, потім сплатити всі необхідні мита, податки, збори.

При цьому потрібно, щоб всі документи були ідеально точними, оскільки митниця схильна розглядати їх дуже прискіпливо, і кожну неточність доведеться виправляти, що буде коштувати і часу, і коштів. Навіть оформивши все правильно, потрібно буде зробити чимало платежів.

Перерахуємо їх коротко:

  • ввізне мито, вимірюється у відсотках від митної вартості купленого транспортного засобу. Становить 10% для легкових автомобілів (можливі невеликі коректування в ту чи іншу сторону), 20% для автобусів, що мають дизельний двигун об’ємом понад 5 л. і більше десяти посадкових місць, 8-10% для обладнаних електричним двигуном автомобілів;
  • Акцизний збір – його величина може серйозно коливатися в залежності від того, коли був випущений автомобіль, яке паливо він використовує, які обсяг і потужність має його двигун;
  • Спеціальне мито – унікальний український податок, що діє за весну 2017 роки (якщо не буде продовжений) і береться тільки з автомобілів, що мають бензинові двигуни об’ємом від 1,2 до 2 л. Спецмито становить 4,31% для машин, що мають бензиновий двигун з об’ємом 1-1,5 л., І 8,63% якщо обсяг двигуна 1,5-2,2 л .;
  • ПДВ – 20% від митної вартості автомобіля, а також акцизу і спеціального мита

У Вас питання: скільки коштує розмитнення авто в Україні в 2018 році? Телефонуйте нам!

+38 (095) 477-14-44