Фото Ставка мита на імпорт Україна ЄС 2017
Ставки мита на імпорт Україна і ЄС 2017 рік
05.05.2017

Вартість розмитнення авто в Україні в 2017 році

Фото Вартість розмитнення авто в Україні 2017

Вартість розмитнення авто в Україні 2017

Ціна розмитнення авто в Україні 2017

Хорошою альтернативою придбання вітчизняного автомобіля є покупка транспортного засобу за кордоном, з подальшим процесом розмитнення та реєстрації на території України. Це дозволяє не тільки істотно скоротити витрати на придбання авто, але і уникнути оплати непотрібних податків і зборів, які включені у вартість нового автомобіля. Але в зв’язку з постійно мінливим законодавством і схемами нарахувань окремих пунктів ускладнюють самостійний розрахунок витрат, пов’язаних з розмитненням.

На сьогоднішній день вартість розмитнення авто в Україні в 2017 році складається з декількох пунктів, і є обов’язковими до сплати:

  • На більшість придбаних за кордоном автомобілів ввізне мито становить 10% від вартості, зазначеної в договорі купівлі-продажу. На дизельні автомобілі з кількістю пасажирських місць більше 10 і об’ємом двигуна від 5000 куб. см. – мито буде 20%. На електромобілі і нові авто з об’ємом двигуна більше 3000 куб. см. – 8% і 5% відповідно.
  • Сума акцизного збору нараховується в індивідуальному порядку, з урахуванням віку, типу та об’єму двигуна транспортного засобу.
  • Витрати на митне оформлення автомобіля при перевезенні через кордон.
  • 20% ПДВ, які розраховуються від суми всіх податків і зборів, оплачуваних під час перевезення автомобіля.

Нововведення

З 2016 року набули чинності нові зміни на імпортний збір, що стягується на ввезені товари, в тому числі автомобілі, запчастини та інші супутні категорії автомобільної промисловості, що дозволило значно скоротити витрати і зменшити вартість розмитнення авто в Україні 2017 році. Крім того, до 2018 року буде діяти 0% ставка на ввезення електромобілів на територію України, що має посприяти оновленню наповненню українського ринку екологічно чистими автомобілями.

Ще один приємний момент, прийняті зміни в митному законодавстві дозволяють значно скоротити витрати і ціну розмитнення авто в Україні в 2017 році на колишнє у використанні транспортний засіб і зробити ставку акцизу такий же, яка стягується з нових автомобілів. Таким чином, нові власники малолітражок заплатять за ввезення авто як мінімум в 10 разів менше, автомобілі з об’ємом двигуна 1500-3000 куб. см. будуть платити в 5 разів менше, а транспортні засоби обсягом понад 3000 куб. см. дозволять заощадити кошти в півтора рази.

Багато безкоштовні сервіси в інтернеті можуть допомогти розрахувати приблизну вартість розмитнення автомобіля, при введенні всіх необхідних даних про транспортний засіб.

Але ці зміни не стосуються автомобілів, вік яких понад 5 років, так як ввозити дані автомобілі на територію України тепер заборонено з 2016 року, що значно скорочує загальну кількість придбаних за кордоном автомобілів. А так же, поширення заборони на ввезення автомобілів стосується транспортних засобів, які, згідно з новим законодавством, не відповідають екологічним стандартам.

Компанія «CARGO B&W» м. Київ проконсультує і допоможе провести оформлення ввезення автомобіля. Розмитнення авто в Україні в найкоротші терміни ☎ +38 (095) 477-14-44

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *