Фото Вартість розмитнення авто в Україні 2017
Вартість розмитнення авто в Україні в 2017 році
05.05.2017
Фото Нові правила оформлення сертифіката походження євро 1
Нові правила оформлення сертифіката походження євро 1
05.05.2017

Ставки мита на імпорт Україна і ЄС 2017 рік

Фото Ставка мита на імпорт Україна ЄС 2017

Ставка мита на імпорт Україна ЄС 2017

Ставки мита на імпорт Україна і ЄС в 2017 році

У 2017 році будуть застосовуватися нові ставки ввізного мита до імпортованого товару з ЄС, на підставі домовленостей про зведеної торгівлі між країнами Євросоюзу та України – таку інформацію оприлюднив Мінекономрозвитку, з метою допомогти українським підприємствам, що працюють з імпортом і експортом товарів з ЄС.

Європейська Комісія ExportHelpdesk c 1 січня 2017 року надала доступ на своєму сайті в розділі «Me export», що дозволяє дізнатися величину ставок ввізного мита для товарів різної категорії.

Згідно з постановою, у 2017 році на певний ряд товарів поширюватиметься дія режиму GSP і ставки мита на імпорт будуть значно нижче діючих, що так само відобразиться на узгодженому переліку групи товарів, що ввозяться, мають код KH EC.

Для отримання відповідних пільг і можливості оформляти митні декларації та документи на товари, що поставляються, перераховані в угоді про режим вільної торгівлі, необхідно отримати від органів УКРІНФОРМ сертифікат форми EUR.1 на перевезення товарів, а так само, оформити сертифікат в ТПП на митне оформлення товарів форми А, для роботи в режимі GSP.

Компанія «CARGO B&W» м. Київ проконсультує і допоможе провести митне оформлення вантажів в Україні в найкоротші терміни ☎ +38 (095) 477-14-44

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *