Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Оформлення дозволу, ліцензії

Фото Перевезення небезпечних вантажів

Як здійснюється транспортування небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів відноситься до певного виду діяльності, що підлягає обов’язковому ліцензуванню. Згідно з постановою КМУ №1698 усі послуги перевезення небезпечних вантажів, транспорт для яких буває залізничним або автомобільним, повинні проводитися при узгодженні з Укртрансінспекцією. Саме дана державна структура видає відповідні ліцензії. Крім ліцензії, особі, яким планується перевезення небезпечних вантажів, необхідно звернутися в управління Поліції і ряд інших державних органів для отримання повного пакета документів. Але можна значно прискорити і спростити процедуру отримання дозволу, скориставшись послугою нашої компанії «CARGO B&W» м. Київ. Наші фахівці допоможуть отримати всі необхідні документи в найкоротші терміни.

Які вантажі вважаються небезпечними

До небезпечних вантажів відносять такі, які можуть завдати шкоди навколишньому середовищу і людині в разі непередбачених ситуацій. Всього існує кілька категорій таких вантажів:

  • Речовини, які можуть вибухати;
  • Стислі гази, що знаходяться в рідкій фазі;
  • Рідини, які здатні займатися під впливом певних факторів;
  • Віруси, бактерії;
  • Органічні речовини, пероксиди та ін

Існує класифікація небезпечних вантажів, прийнята на міжнародній конвенції. Всього виділено 9 класів небезпечних речовин, до транспортування яких необхідно ставитися дуже відповідально. Деякі з цих класів також містять підкласи. Все це відбивається в документації, що супроводжує вантаж.

Отримання дозвільних документів на перевезення вантажів категорії «небезпечні»

Перелік документів, які потрібні для отримання ліцензії:

  • Повна технічна документація на автомобіль, в якому планується перевезення небезпечних вантажів;
  • Виписка з ЄДРПОУ та інша документація, що надає право на транспортування;
  • Свідоцтво про проведення страхування цивільної відповідальності;
  • Свідоцтво про страхування транспортного засобу;
  • Різні документи на екіпаж, що включають трудовий договір, водійські права, медична довідка та інші;

Цей перелік є зразковим і може містити ще додаткові пункти. Щоб дізнатися список всіх документів, які будуть потрібні для отримання ліцензії, можна зателефонувати в компанію «CARGO B&W» м. Київ.

За межі України перевезення небезпечних вантажів, транспорт, екіпаж і документація для яких повинні відповідати певним вимогам, здійснюються за правилами Угоди про дорожнє перевезення небезпечних вантажів ADR, яка була підписана представництвом України. Необхідно звернути увагу на які вступили в силу вимоги нової редакції ADR від 1.01.2015, зміни в якому стосуються класифікації небезпечних вантажів, документів, які супроводжують вантаж, екіпажу та іншого. Відповідно, відбулися зміни і в процедурі отримання ліцензії.

Наша компанія завжди стежить за будь-якими змінами в законодавчій базі, тому наша допомога завжди актуальна і компетентна. Якщо ви вмієте цінувати свій час, звертайтеся до нас за допомогою в оформленні ліцензії на транспортування небезпечних вантажів.

У Вас питання: Як замовити перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38