Оформлення дозвільних документів для митного оформлення, сертифікатів і декларацій відповідності.

Фото Оформлення дозвільних документів, сертифікатів і декларацій відповідності

Отримання дозвільних документів

Кваліфікований персонал компанії «CBW» допоможе вам в короткі терміни правильним чином виконати оформлення дозвільних документів. Ця процедура потрібна для офіційного і успішного проходження різними клієнтами, необхідних митних заходів. Рекомендується звертати увагу на періодичну зміну українського законодавства і своєчасно ознайомитися з нормативно-правовою базою.

Грамотні консультанти по телефону сприяють вивченню належної інформації діловими партнерами. На нашому веб-сайті представлені корисні відомості про отримання потрібних матеріалів.

Для успішного транспортування вантажів за кордон необхідно підготувати дозвільні документи відповідно до встановлених норм і вимог Митного кодексу України, відповідними присвоєному товару коду УКТ ЗЕД та виду транспорту. Збір і оформлення документації, оформлення сертифікатів, ліцензій та дозволів – досить тривалий і трудомісткий процес, що займає чимало часу, тому при необхідності транспортування вантажу через кордон краще звернутися до професіоналів, які в максимально короткі терміни підготують необхідну документацію.

Спеціаліст з оформлення сертифікатів надасть повний список документів, який може займати кілька листів, але основний перелік входять: декларація відповідності, сертифікат походження товару, сертифікат відповідності, висновок метрології, СБУ, Укрчастотнагляду, експертиза гемологічного центру, дозволи та інші відповідні документи.

Компанія «CBW» допоможе пройти всі етапи оформлення сертифікатів, надає послуги сертифікації та допомагає швидко вирішити супутні питання. Великий досвід роботи з товарами різних категорій допомагає скоротити час на оформлення дозвільних документів, оформлення сертифікатів і декларацій відповідності,  а так само, отримати сертифікат для митного оформлення і отримання дозвільної документації різних видів. У тому числі сертифікат на перевезення товарів за формою EUR.1 при експорті товарів за межі України, на підставі угоди про асоціацію між Україною та ЄС від 16.09.2014 року.

Для самостійного оформлення необхідної документації та отримання дозволів при митному оформленні вантажів необхідно пройти контроль відповідного рівня, який може спричинити за собою втрату часу і додаткові фінансові витрати, що негативно позначається на компанії замовника і значно скорочує суми доходів.

Залежно від категорії  товару що транспортується, виникає необхідність проходження відповідного контролю, що створює необхідність співпраці з рядом організацій:

 •     – ТПС України;
 •     – СЕС;
 •     – органами стандартизації, сертифікації та метрології;
 •     – СБУ;
 •     – фітосанітарною службою;
 •     – міністерством по екології і природних ресурсів України;
 •     – іншими центрами і органами.

Для імпорту та експорту товарів перелік необхідних документів різниться, так само, як і список обов’язкових дозволів, сертифікатів і оплата супровідних послуг.

Митний брокер «CBW» гарантує якісне та швидке виконання всіх покладених зобов’язань по оформленню дозвільної документації, отримання сертифікатів і ліцензій, а так само – по врегулюванню питань, що виникають в процесі імпорту та експорту товарів.

Компанія «CARGO B&W» м. Київ проконсультує і допоможе оформити такі дозвільні документи як:

 • – сертифікат відповідності на товар
 • – карантинний сертифікат, фітосанітарний сертифікат
 • – сертифікат пожежної безпеки
 • – дозвіл на перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом
 • – санітарно гігієнічний висновок
 • – сертифікат походження товару

У Вас питання по отриманню дозвільних документів для митного оформлення вантажів в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38