Митне оформлення імпорту в Україні.

Фото Митне оформлення імпорту Україна

Ввезення в Україну будь-якої продукції, незалежно від того, чи є вона вже готовим товаром, або це тільки сировину, для якого буде потрібно подальша переробка, здійснюється під контролем митних органів. Тому будь-яке підприємство, яке імпортує вантаж іноземного походження, зобов’язане оформити митний імпорт.

Оформлення ввезеної продукції з «CARGO B&W» м. Київ

Безпроблемне оформлення імпорту можливо при Ваших наступних діях:

  • укладіть договір з митним брокером “CBW” на надання послуг;
  • зберіть пакет документів, які будуть потрібні для проходження процедури оформлення товарів, що ввозяться на митниці;
  • проведіть оплату необхідних митницею мит і податків.

Всі інші дії, які пов’язані з обігом до органів митниці, оформлення товарів та інше лягають на плечі співробітників нашої компанії. В результаті Ви просто забираєте оформлений вантаж на митниці або навіть отримуєте його на свій склад.

Особливості процедури оформлення продукції, що ввозиться в Україну

Простота оформлення продукції, що ввозиться згідно законодавства України оманлива. Згідно з ним, митний імпорт після проходження митного контролю стають придатними для вільної торгівлі на території країни без будь-яких обмежень. Однак, все просто лише на словах, у чому вже переконалися ті компанії, які тільки почали свою зовнішньоекономічну діяльність у співпраці з закордонними партнерами-постачальниками продукції.

Як показує практика, процедура оформлення може зайняти досить великий проміжок часу, через що підприємці несуть істотні збитки. А якщо при оформленні будуть допущені помилки, це загрожує серйозними наслідками. Тому, щоб значно спростити і прискорити процедуру багато компаній звертаються за допомогою до професіоналів, профілем яких є оформлення імпорту на митниці.

Тільки юрист з великим досвідом зможе швидко розібратися з усіма необхідними документами, експертизами, оплатою податків і зборів для оформлення продукції, що ввозиться. При цьому він повинен пильно стежити за постійно мінливим законодавством України. Саме такі фахівці працюють в нашій компанії «CARGO B&W» м. Київ, якій Ви зможете довірити будь-які митні операції.

Необхідна документація для оформлення імпорту в Україну

Список потрібних документів для митного оформлення продукції, що ввозиться на територію країни ТМЦ зарубіжного виробництва, має властивість несуттєво час від часу змінюватися, все залежить від класу продукції та законодавства України. Фахівці «CARGO B&W» м. Київ ретельно відстежують свіжу інформацію, що дає їм можливість в стислі терміни вирішувати ваші питання.

Загальний список документації має такий вигляд:

  • на право здійснення ЗЕД;
  • про походження і вартості товару;
  • фінансові;
  • транспортні;
  • дозвільні документи (для деяких груп товарів).

При належному документальному супроводі митне оформлення імпорту не займає багато часу, але навіть при виникненні будь-яких труднощів фахівці компанії «CARGO B&W» м. Київ вирішать всі питання оперативно і оптимальним чином.

У Вас питання: Як правильно провести митне оформлення імпорту в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (095) 477-14-44