Митне оформлення експорту товарів в Україні

Фото Митне оформлення експорту товарів в Україні

Багато підприємців, які здійснюють ввезення та вивезення продукції через митницю, зазнають труднощів з оформленням її у митних органах. Для кожної країни характерні індивідуальні особливості подібних операції. Тільки добре знання законодавства дозволить підприємцю уникати різних проблем, які можуть мати місце при оформленні імпортованих або експортованих вантажів.

Оформлення експорту

Наша компанія «CARGO B&W» м. Київ завжди готова допомогти з оформленням експортованої продукції за межі України. Наша команда складається з фахівців, які здатні: зібрати всі необхідні документи на митний експорт; провести розрахунки всіх необхідних мит і зборів; дати консультацію з будь-якого питання, яке може виникнути при оформленні на митниці.

Ви потребуєте послуг з оформлення товарів, що експортуються?

Якщо Ви вирішили самостійно провести оформлення вивезеної продукції, Вам потрібно:

  • зібрати всі необхідні документи, такі як митна декларація експорт, які необхідні для оформлення на митниці;
  • підготувати суму, рівну всіма платежами, які стягуються за експорт товарів;
  • проконсультуватися з фахівцями, щоб отримати свіжу і достовірну інформацію про правила оформлення експорту на митниці.

Крім усього перерахованого вище, наші співробітники готові сприяти в разі потреби повернення виплачених раніше податків (за межами нашої країни), надати інші послуги, пов’язані з веденням ЗЕД. Щоб заручитися нашою допомогою, Вам необхідно зателефонувати нам по одному з номерів телефонів, які вказані на сайті. Щоб убезпечити себе від непередбачених випадків, краще звернутися до професіоналів, якими є співробітники нашої компанії.

Оформлення та відправка товарів на експорт з «CARGO B&W» м. Київ

Багато хто знає, що суть експорту, як митного режиму, полягає в транспортуванні продукції за митну територію держави. Українське законодавство щодо експорту має деякі нюанси. Наприклад, підприємець не зобов’язаний виплачувати будь-які додаткові податки або збори крім акцизів і мит на митний експорт. Якщо підприємець буде обізнаний у всіх тонкощах проведення таких операцій, він безперешкодно зможе вести свій бізнес, заснований на ввезення / вивезення продукції без будь-яких перешкод. Без професійного юриста-практика, який багато років працює в цій сфері, тут не обійтися. Штатний співробітник з подібною кваліфікацією може обійтися досить дорого для невеликої фірми. Більш доцільно звернутися в компанію «CARGO B&W» м. Київ, щоб впоратися з проблемами оформлення товарів на митниці.

Необхідний пакет документів

Документи повинні бути зібрані в повному обсязі (митна декларація експорт і ін.), І містити достовірну інформацію про вивезеної за кордон продукції. Неправильно заповнені документи збільшують фінансові витрати і час простою експортованих товарів на митниці. Якщо довірити оформлення документів митному брокеру, можна убезпечити себе від непередбачених наслідків

У Вас питання: Як правильно провести митне оформлення експорту в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (095) 477-14-44