Про нас

Наша компанія була заснована в 1995 році. На сьогоднішній день Cargo B&W – це команда професіоналів з 30 співробітників, і трьох філій в Києві та області.
Ми надаємо висококласний сервіс у сфері митно-брокерських та логістичних послуг, а також сервіс зовнішньоекономічного агента: пошук постачальників і ринків збуту за кордоном. Клієнти нашої компанії – це учасники зовнішньоекономічної діяльності, імпортери та експортери продукції.

5 причин звернутися за допомогою в митному оформленні саме до нас:

 1. Досвід! Ми працюємо з митницею більш ніж 24 роки! Наш досвід дає нам можливість долати всі труднощі та перешкоди при митному оформленні, перш за все враховуючи інтереси наших клієнтів. Наш досвід – це наші гарантії!
 2. Повне митне оформлення будь-яких вантажів. Ми надамо повний комплекс послуг, який передбачає надання необхідної дозвільної документації, декларацій, різноманітних сертифікатів, а також інших даних за характеристиками та властивостями товарів, які, можливо, зажадають в митному органі.
 3. Гарантія ціни, сервісу і збереження! Ми переконані, що справжній Партнер не кидає Клієнта в складних ситуаціях, а надає всю можливу допомогу у вирішенні складних питань, які можуть виникати в процесі зовнішньоекономічної діяльності на будь-якому етапі. Наш досвід і знання дозволяють нам вирішити будь-яку нестандартну ситуацію!
  Важливо:

  • ми даємо 100% гарантії на збереження Вашого вантажу;
  • вартість наших послуг не змінюється з того моменту, як ми вперше її озвучили Вам!
 4. Взаємодія 24/7. Наш клієнт має можливість отримати всю необхідну інформацію в будь-який час доби, всіма доступними каналами зв’язку. Створення довірчих ділових відносин з нашими клієнтами, партнерами та співробітниками дозволяє нам працювати, створюючи клієнтоорієнтовані рішення. Ми відповідаємо за роботу власною репутацією!
 5. Співробітники компанії ” CARGO B & W». Це команда фахівців, які мають вищу кваліфікацію. Ми ведемо тісну співпрацю з митними органами України, ретельно спостерігаючи за нововведеннями та будь-якими змінами в українському законодавстві. Тут кожен розуміє свою функцію і значення своєї ролі в налагодженому механізмі компанії.

Вкажіть свій номер і ми Вам передзвонимо

Заповніть онлайн-заявку і ми підготуємо комерційну пропозицію для Вас