Міжнародні морські перевезення вантажів

Міжнародні морські перевезення вантажів

В епоху, коли Магеллан і Колумб вже все досліджували, а Америкою з Індією нікого не здивуєш, зростає попит не тільки подорожей по цих країнах, але і перевезення всіляких вантажів. Якщо по суші можна доставити тільки в ті держави, які не мають доступу до моря, а авіаперевезення мають фіксовану вантажопідйомність, то морські перевезення вантажів дають більше можливості для транспортування різних вантажів. Та й цей вид перевезень вже настільки налагоджений протягом багатьох століть. Наша компанія пропонує міжнародні перевезення вантажів морським транспортом як пріоритетний спосіб для доставки будь-яких типів вантажів.

Наскільки актуальні і затребувані міжнародні морські перевезення вантажів в Україні.

Переваги які дає перевезення вантажів морським транспортом:

 • – Порівняно низька собівартість за перевезення великогабаритного вантажу;
 • – Відсутність витрат на часті зупинки / заправки транспорту;

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом сьогодні актуальна тому, що має такі особливості:

 • – Універсальність доставки товарів (перевезення вантажів морським транспортом практично не має обмеження в видах товарів – від фруктів до нафти);
 • – Економічність (міжнародні морські перевезення вантажів мають набагато меншу вартість у порівнянні з аналогами);
 • – Налагоджена система доставки між міжнародними портами і хороша охорона портів.

Вибираючи міжнародні морські перевезення вантажів, можна неабияк заощадити на доставці великих вантажів і забезпечити надійну доставку в конкретний порт. Тому міжнародні морські перевезення вантажів є дуже популярними вже досить довгий час.

Міжнародні морські перевезення вантажів мають ряд особливостей.

У будь-яких ідеальних умовах є свої нюанси. Найбільш важливо з них те, що міжнародні морські перевезення вантажів залежать від збільшення термінів доставки, адже погодні умови ніхто не відміняв. В умовах негоди вантаж може затриматися на деякий час.

Але головною позитивною особливістю є абсолютна універсальність, яку мають міжнародні морські перевезення вантажів. На сьогоднішній день не існує обмежень у переліку товарів. Сучасні суду володіють усіма необхідними умовами для того, щоб перевезти навіть самий крихкий або швидкопсувний вантаж.

Групи товарів, які можливо перевезти морем:

 • – Продовольча група товарів (напої, крупи, консервація, рибні та м’ясні вироби, кондитерська продукція та інше);
 • – Непродовольча група товарів (побутова хімія, будівельні матеріали, побутову та комп’ютерну техніку, одяг, взуття, посуд та інше).

Перевезення небезпечних вантажів морським транспортом також можлива. Це стосується всіх класів небезпеки. У цьому міжнародні морські перевезення вантажів перевершують будь-які інші способи доставки, так як мають можливість дотримуватися всіх вимог для цього, є в наявності необхідних упаковок і тари.

Завдяки величезному потенціалу судів, можна забезпечити перевезення вантажу великих обсягів, при цьому витрати на забезпечення перевезення будуть мінімальними, ніж вибирати інші альтернативи транспорту.

Наші послуги

Як і кожна поважаюча себе компанія, ми прагнемо якісно забезпечити вантажні перевезення морським транспортом.

Надаємо такі види послуг:

 1. Перевезення будь-якого вантажу морським транспортом. Як згадувалося вище, компанія має всі можливості для транспортування. Під потрібну категорію товару надається відповідний транспорт з усім необхідним обладнанням.
 2. Міжнародне співробітництво. Всі необхідні порти будь-якої країни світу готові прийняти вантажну поставку замовника і надати послуги з прийому, відвантаження / завантаження товару.
 3. Повний документальний супровід. Всі необхідні документи для того, щоб вантаж замовника благополучно пройшов усі митні перевірки і був доставлений без проблем, співробітники компанії оформляють за максимально короткі терміни.
 4. Доставка прибув морем вантажу від порту до складу замовника автотранспортом. Замовляючи цю послугу, клієнт може спокійно чекати доставку товару в тому місці, де йому зручно.
 5. Співробітники також можуть забезпечити відвантаження і завантаження товару в контейнери з автотранспорту.
 6. Міжнародні морські перевезення вантажів забезпечують доставку товару з Китаю (найбільшої торгової площадки світу), країн Європи в Україну (порти Одеси та Іллічівська), США.
 7. Внутріпортове експедирування вантажів в портах Одеси та Іллічівська (забезпечується повний контроль переміщення вантажу).

Морські перевезення вантажів з Китаю

За останні пару десятків років Китай став найбільшою торговим майданчиком світу, він є найбільшим постачальником практично всіх видів товарів. Міжнародні морські перевезення вантажів з Китаю здійснюються за максимально короткі терміни з оформленням всіх необхідних документів при прибутті вантажу.

Причини вибору нашої компанії

Безліч компаній забезпечують міжнародні морські перевезення вантажів. Україна є хорошою базою для того, щоб бути державою-лідером в сфері доставки вантажів. Наша компанія допоможе їй в цьому, так як має зразкові якості, щоб представити Україну на висоті серед міжнародних компаній.

Послуги з перевезення вантажів морським транспортом здійснюється у встановлені терміни. Товар доставляється в належному вигляді без пошкоджень і псування. Точність доставки гарантує своєчасне прибуття в потрібне місце без плутанини і зайвої тяганини.

Довіряючи нам перевезення відповідний транспорт, є гарантія в безпеці його знаходження як на судні, так і в портах. Проводиться страхування міжнародних вантажів та витрат на їх перевезення.

Співпрацюючи з нами, клієнт завжди отримає оптимальний спектр послуг та успішний результат операції.

Транспортування вантажів на середні і великі відстані досить зручно проводити за допомогою морського транспорту. Доставка вантажів здійснюється в спеціальних контейнерах, які завантажують на судно. Такий спосіб імпортувати і експортувати свою продукцію досить часто використовують компанії в Україні, оскільки він досить швидкий і недорогий. Оскільки частина території України омивається морем, подальша доставка до пункту призначення по суші також кілька здешевлюється.

Як організувати імпорт або експорт продукції морським транспортом в Україні

Українські підприємства, які користуються послугами компанії «CARGO B&W» м. Київ для організації морських перевезень, отримують:

 • повну інформацію з будь-яких питань, які супроводжують морські перевезення вантажів;
 • швидке оформлення супровідної вантаж документації;
 • безперешкодний перетин митниці;
 • швидку і безпечну доставку в порт відправлення;
 • всі види юридичних та транспортно-логістичних послуг;
 • страхування вантажу;
 • контроль руху вантажу;
 • митне оформлення;
 • можливість відправити вантаж прямо зі складу, який буде поміщений в наданий нами контейнер і доставлений в порт;
 • транспортування будь-яких товарів, включаючи морські перевезення небезпечних вантажів;
 • страховку на вантажі, що перевозяться;
 • перевіз прибулого в порт вантажу по суші на склад.

Чим вигідний морський транспорт

Найчастіше перевезення вантажів морським транспортом здійснюють у тому випадку, коли йому необхідно подолати значну відстань. У країни, розташовані на інших континентах, доставити товар можна тільки по морю або за допомогою авіатранспорту. Останній використовують рідше, оскільки вартість транспортування літаком досить висока. Якщо не потрібна велика терміновість доставки вантажу, морські перевезення вантажів є найбільш затребуваними.

Відправляти вантаж морським транспортом вигідніше, ніж доставити його автомобілем по суші. Тому навіть в ті країни, які розташовані на одному материку, іноді вигідніше відправляти товари по морю.

Крім перевезень вантажів морським транспортом в стандартних контейнерах типу LCL або FCL, компанія «CARGO B&W» м. Київ здатна організувати транспортування великого обсягу сипучих вантажів на баржах або сухогрузах, доставку на поромах.

У Вас питання: Як замовити міжнародні морські перевезення вантажів в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38