Міжнародні перевезення вантажів «CARGO B&W» м. Київ

Міжнародні перевезення вантажів «CARGO B&W» м. Київ

Проотягом багатьох років Україна залишається однією з ключових країн транзитерів міжнародного перевезення вантажів будь-якими видами транспорту. Основний напрямок – з Росії і Казахстану в країни Євросоюзу. Зручне розташування в Східній частині Європи і хороші транспортні розв’язки забезпечують підвищений інтерес клієнтів і високий попит на таку послугу, як організація міжнародних перевезень вантажів з України і через її територію. Втім, в країні налагоджений експорт і імпорт, ведеться торгівля з десятками країн, завдяки чому Україна розглядається ще й як активний продавець і покупець.

Компанія «CARGO B&W» і міжнародні перевезення вантажів.

Здійснюючи міжнародні перевезення вантажів в Україні, потрібно завжди звертатися до професіоналів. Фахівці транспортно-експедиційної компанії «CARGO B&W» м. Київ володіють досвідом, необхідними зв’язками, готові запропонувати кращу логістичну концепцію для міжнародних вантажних перевезень. Транспортні компанії завжди пропонують найширший спектр послуг, що включає міжнародні перевезення вантажів в країни СНД, Європу і експорт вантажів в Україну. Тільки професійна компанія може швидко і надійно організувати міжнародні вантажні перевезення з України і в будь-яких інших напрямках. Важливо, щоб компанія, яка займається організацією міжнародних перевезень, володіла всіма необхідними документами, працювала з сучасними IT-програмами для планування перевезення і досягнення максимального рівня ефективності в постійному контролі й управлінні вантажним транспортом, мала дозвіл та ліцензію.

Сучасні комплексні логістичні послуги та міжнародні вантажні перевезення включають:

 • – Складські логістичні послуги;
 • – Імпорт і експорт з України;
 • – Повне завантаження;
 • – Митне оформлення товарів;
 • – Експедиційне супроводження вантажу;
 • – Страхування транспорту і вантажу;
 • – Контейнерні перевезення;
 • – Збірні вантажі;
 • – Міжнародні перевезення вантажів різної маси і габаритів, а також негабаритний груз;
 • – Міжнародні вантажні перевезення з різним обсягом партій;
 • – Міжнародні перевезення вантажів будь-якими видами транспорту;
 • – Транспортне забезпечення логістики.

Якщо компанія має можливість доставляти вантажі будь-якими видами транспорту, це розширює можливості клієнта і робить послугу вигідною. Логістика не має обмежень і можна розробити ідеальний маршрут доставки, що економить гроші або час клієнта, в залежності від його пріоритетів.

Види транспорту для міжнародних перевезень вантажів з Компанією «CARGO B&W»

1. На автомобілі. Україна володіє величезною мережею доріг, загальна відстань яких обчислюється десятками тисяч кілометрів. Це колосальний потенціал. Автомагістралі і шосе постійно розвиваються, модернізуються, реконструюються. Є міжнародні та національні автомобільні дороги.

2. По морю. Морський транспорт – популярний напрям, во-многом, завдяки вдалому розташуванню країни з виходом до Чорного моря. Найважливіший водний шлях – Дніпро. Через ключові порти йдуть морські міжнародні  вантажні перевезення: Одеса, Миколаїв, Херсон.

3. По повітрю. Всі великі населені пункти України оснащені сучасними, функціональними аеропортами. Головні аеропорти знаходяться в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові.

4. залізницею. В Україні велика і зручна мережа залізниць, багато маршрутів електрифіковані. Для міжнародних вантажних перевезень часто використовуються комбінація автомобільного та залізничного транспорту.

Міжнародні вантажні перевезення експорту та імпорту

Основну частку експорту України складають зернові, обладнання, текстиль, продукція металургійна і харчова, хімія, обладнання та машини. Головні напрямки експорту – країни СНД і Євросоюзу.

В Україні, використовуючи міжнародні вантажні перевезення, імпортують транспортні засоби, електротехніку, обладнання, енергоносії, мінеральну сировину. Також значні поставки вантажів з Китаю через порти України.

Дозвільні документи для здійснення міжнародного перевезення вантажів з України.

Самі по собі міжнародні перевезення вантажів Україна – це частина угоди між відправником і отримувачем, яка розтягнута в просторі і часі. Проміжними одиницями в цій угоді стають компанії-перевізники, митний брокер і фірми, що надають інші послуги організаторів-виконавців. Будь-яка легальна операція, в тому числі і міжнародні перевезення вантажів, потребують правильно оформлених супровідних документах.

За прийнятим законодавством, як на національному, так і міжнародному рівні, у список документів включені:

 • – Права або посвідчення водія;
 • – Ліцензія (необхідна для перевезення особливих вантажів, небезпечних для життя чи легкозаймистих) або дозвіл на міжнародні перевезення вантажів;
 • – Довіреність на керування транспортними засобами;
 • – Дублікат трудової угоди;
 • – Інша документація на транспорт;
 • – Документація на вантаж.

Всі ці документи необхідні на самому початку процесу проходження митного оформлення. Виходячи з наявної документації перевіряється кількість товару, звіряється маршрут, здійснюється митна перевірка, розрахунок, перевіряється замовник і постачальник. Міжнародні вантажні перевезення також припускають видачу спеціального пропуску від автоінспекції.

Щоб підтвердити факт вантажоперевезення будуть потрібні:

 •     – Документи на транспортний засіб;
 •     – Карта техогляду;
 •     – Дорожній лист із зазначенням термінів доставки.

Для оформлення вантажу будуть потрібні додатково:

 • – Дозвіл на міжнародні вантажні перевезення
 • – Ліцензія на міжнародні перевезення вантажів
 • – Товарно-транспортна накладна для пересування по Україні і в’їзду на територію іншої держави;
 • – Санітарний паспорт, якщо це необхідно (наприклад, під час перевезення тварин).

Організація та транспортне забезпечення логістики Компанією «CARGO B&W» м. Київ

Професійний митний брокер Компанія «CARGO B&W» м. Київ візьме на себе всю роботу по організації міжнародних перевезень вантажів, оформлення документів, супроводу вантажів, отримання ліцензій та дозволів, захистить інтереси клієнта під час митної перевірки.

Компанія «CARGO B&W» м. Київ готова запропонувати наступні послуги:

 •     – Збір необхідного пакету документів для здійснення міжнародних вантажних перевезень;
 •     – Подати документи і вирішити спірні питання з митними органами;
 •     – Отримати митну карту, оплатити мита і збори;
 •     – Захистити інтереси в спірних ситуаціях.

Компанія «CARGO B&W» м. Київ заощадить час і кошти клієнта, взявши на себе функцію декларування товарів, пов’язаних з експортом та імпортом. У стислий час буде проведена організація міжнародних перевезень товарів, робота з оформлення документації, завдяки чому клієнт зможе доставити продукцію вчасно, чи не підвівши своїх замовників.

Представники митного брокера мають великий досвід і зв’язки в державних органах, завдяки чому бюрократичні проблеми вирішуються швидко, легко і з мінімальною участю клієнта в процесі. Ще одна важлива перевага митного брокера – здійснення діяльності на підставі ліцензії, це гарантує легальність та прозорість роботи з державними службами.

Міжнародні перевезення вантажів в Києві

Одним з популярних видів діяльності на сьогоднішній день є міжнародні перевезення вантажів, послугами яких в Україні користується більшість підприємств, що працюють з іноземними партнерами. Незважаючи на затребуваність міжнародних вантажоперевезень – сам процес імпорту та експорту товарів пов’язаний різними нюансами, які постійно виникають в процесі здійснення даного виду діяльності.

Імпорт та експорт товарів із зарубіжних країн пов’язані з низкою питань та необхідністю швидко приймати рішення, тому міжнародні перевезення вантажів здійснюються у суворій відповідності до чинного законодавства і супроводом даного виду діяльності повинні займатися професіонали. Відділ логістики компанії «CARGO B&W» м. Київ розробляє індивідуальний план транспортування для кожної категорії товарів, готує необхідну супровідну документацію, вирішує супутні питання і відстоює інтереси замовника.

Компанія «CARGO B&W» м. Київ пропонує швидко і якісно здійснити міжнародні транспортні перевезення вантажів будь-яким видом транспорту в будь-яку точку земної кулі, з дотриманням цілісності вантажу і в зазначені терміни. Для кожної категорії товарів в індивідуальному порядку підбирається відповідний вид транспорту і найбільш безпечний маршрут транспортування, що дозволяє забезпечити збереження вантажу і уникнути зайвих фінансових витрат. Міжнародні транспортні перевезення здійснюються в стандартному режимі за обраним маршрутом Україна – пункт призначення і в зворотному порядку, з дотриманням вимог митного законодавства та оформленням всіх необхідні ліцензій, дозволів та супровідної документації.

Логістика міжнародних перевезень компанією «CARGO B&W» м. Київ здійснюється на високому рівні, про що свідчить велика кількість вантажоперевезень у всіх напрямках від постійних замовників. Налагоджені багаторічні контакти з перевізниками та посередниками (транспортні експедиції) у всьому світі полегшують процес відправки важливих вантажів, що в свою чергу прискорює вирішення поставлених перед фахівцями завдань з транспортування вантажів.

Міжнародні перевезення вантажів здійснюються з будь-якої точки України на найвигідніших для клієнта умовах – Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Вінниця та інших населених пунктів, з дотриманням усіх необхідних вимог до транспортування товарів і оформлення супровідних документів на перевезення.

Наші фахівці «CARGO B&W» м. Київ з брокерсько-логістичного відділу здатні підібрати необхідний транспорт і оптимальний маршрут проходження вантажу. При здійсненні міжнародних перевезень малогабаритних вантажів вартість перевезення можна істотно знизити завдяки його відправці в складі консолідованої товарної партії. Якщо вам потрібно перевезти негабаритний товар, ми підберемо підходящий транспортний засіб, що дозволяє безпечно і в найкоротші терміни організувати його доставку.

Наші послуги включають навантаження товарів на автомобіль на складі відправника, доставку малогабаритних товарів на склад аеропорту або морського порту з наступним навантаженням на транспортний засіб, тимчасове зберігання вантажу і подання ваших інтересів під час митного оформлення, адресна доставка по території України.

У Вас питання: Як замовити міжнародне перевезення вантажів в Києві? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38