Консолідація вантажів: попутний вантаж, збірний вантаж

Фото Консолідація вантажів: попутний вантаж, збірний вантаж

Консолідація та доставка збірних вантажів

Насамперед варто відзначити, що консолідація вантажів являє собою важливий інструмент, який допомагає якісно і максимально швидко транспортувати вантажі по всьому світу. Всі учасники ЗЕД повинні користуватися даним інструментом, адже це мінімізує витрати на транспортування, економить час і дозволяє перевозити ще більше вантажів самого різного призначення. У той час, як вплив конкуренції в сфері ЗЕД значно збільшується з кожним днем, така можливість, як консолідація вантажів, дає хороший фундамент для прибутковою зовнішньоекономічної діяльності в цій сфері послуг.

Особливості консолідації збірних вантажів

Доставка збірних вантажів є однією з послуг нашої компанії. В силу цього ми пропонуємо цілий ряд переваг нашим клієнтам, а саме:

  • швидку доставку;
  • повний пакет усіх необхідних супровідних документів;
  • гарантію збереження вантажу;
  • найвигідніша чартерна планування;
  • спостереження за перевезенням на кожному етапі;
  • доставка вантажу клієнту «в руки».

У тому випадку, якщо ви потребуєте швидкої та економною перевезення невеликої кількості товарів, то можливість консолідації збірних вантажів і їх доставки є найвигіднішим рішенням. Це дає можливість клієнту перевезти вантаж в будь-яку точку планети. Ми складаємо найвигідніші схеми маршрутів і пропонуємо своїм клієнтам найбільш гнучкі умови для співпраці. На вимогу клієнта ми також можемо зробити додаткову упаковку товару для підвищення його збереження. У той же час, ми стежимо за вантажем на кожному етапі його транспортування.

У Вас питання: Як організувати доставку збірних вантажів в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38