Шановні колеги!

Усвідомлюючи свою соціальну відповідальність у цей непростий для всіх нас час, митно-брокерська компанія Cargo B&W вирішила виступити з безпрецендентною інніціативою допомоги для імпортерів та субьєктів ЗЕД.

Ми пропонуємо безкоштовні митно-брокерські послуги на всі операції повьязані зі стратегічно важливими товарами, необхідними для подолання пандемійної кризи (постанова КМУ #224/20.03.20)

Також для представників МСБ нами запроваджені спеціальні антикризові умови на експортно-імпортні операціії, які покликані звести до мінімуму витрати на митне обслуговуваня та забезпечити перехід бізнесу в режим «ресурсозбереження» на період дії карантинних заходів.

(066) 999-10-38, (067) 999-10-48

 • Професійно!
 • За один день!
 • Попередній прорахунок митних платежів, транспорту і всіх інших витрат, пов’язаних з постачанням товарів!
 • Організація купівлі та доставки товару!
 • Швидке проходження митного контролю!
Транспортна логістика «CARGO B&W» м. Київ

Наша компанія Митний брокер «CARGO B & W» м. Київ надає комплексні послуги з міжнародного перевезення вантажів, транспортного забезпечення логістики і проходження товарами процедур митного контролю та оформлення. Ми працюємо з усіма типами вантажів, незалежно від їх ваги, габаритних розмірів і класу небезпеки.

Співробітники компанії «CARGO B&W» м. Київ – це фахівці, які мають вищу кваліфікацію. Ми ведемо спільну роботу з митними органами України, ретельно спостерігаючи за нововведеннями і будь-якими змінами в українському законодавстві.

Послуги митного брокера «CARGO B&W» м. Київ

З метою перевезення небезпечних для транспортування товарів наша компанія має спеціальний сертифікований транспорт, водіїв відповідної кваліфікації і розроблені маршрути перевезень.

Митний брокер «CARGO B & W» м. Київ веде спільну роботу з сучасними логістичними центрами ближнього і далекого зарубіжжя, завдяки чому ми виконуємо будь-які завдання з міжнародного перевезення вантажів максимально ефективно.

Всі послуги

Співпрацюючи з компанією «CARGO B & W» г. Киев ви гарантовано заощадите грошові витрати на митно брокерські послуги та витрати часу на оформлення експорту та імпорту для ваших комерційних структур.

Замовити зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання, і вас цікавить консультація митного брокера в Києві онлайн – онлайн – просто заповніть контактну форму і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Також ви можете відправити нам e-mail на адресу cargo775@gmail.com, якщо вам так буде зручніше.

Для юридичних осіб: Якщо у Вас є питання про те, як ми можемо вам допомогти, або вартість послуг митного брокера в Києві, відправте нам e-mail – ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Або зв’яжіться з нами по телефону +38 (095) 477-14-44 з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

Про нас

Наша компанія була заснована в 1995 році в Україні в місті Київ. На сьогоднішній день Митний брокер Cargo B&W – це команда професіоналів з 30 співробітників, і трьох філій в Києві та області. Завдяки тісній співпраці з державними органами, компаніями перевізниками, складами в Україні і за кордоном, ми надаємо нашим клієнтам найякісніші послуги в найкоротші терміни.

Надійні для успішних!

Компанія «CARGO B&W» – це бездоганне виконання митно – брокерських послуг як в Києві, так і по всій Україні. У компетенції нашої організації декларування вантажу і товарів в інтересах замовника.

Компанія «CBW» повністю відповідає критеріям законодавства, які прописані в статтях 416-419 Митного Кодексу України, і надає якісні послуги митного брокера.

Команда нашого колективу складається виключно з кваліфікованих фахівців, які більш ніж компетентні в різної тематики з надання послуг у ЗЕД. Завдання з транспортних перевезень, митні оформлення виконуються успішно і строго за законодавством. Наші послуги митного брокера були завжди затребувані на ринку митних послуг в Києві.

Ліцензія Компанії «CARGO B&W» м. Київ

Свою роботу Компанія «CARGO B&W» виконує на основі особливої ліцензії, виданої ДМСУ (спільний наказ ДКУ з питань регуляторної політики та Державної митної служби України від 13.05.2009 №89 / 445), таким чином, компанія є повністю прозорою і сертифікованої для роботи з вирішенням питань в митній галузі.

Наш офіс знаходиться в Києві, за адресою вул. Ревуцького 14, контактний номер телефону +38 (066) 999-10-38, +38 (067) 999-10-48.

CARGO B&W – це ваш митний брокер в Києві та оперативне вирішення будь-яких митних питань!

Поширені запитання

Як правильно оформити контракт і інші зовнішньоекономічні документи

Зовнішньоекономічний контракт складається з урахуванням всіх вимог і нюансів законодавчої бази України і дозволяє успішно проводити торгові операції з іноземними партнерами. Читати далі

Розрахунок платежів і зборів на митниці України

Займаючись постачанням товарів з іноземних держав, незалежно від їх призначення, дуже важливо знати суму митних платежів в Україні

Як уникнути проблем при оформленні імпорту

Для того, щоб митне оформлення імпорту зайняло якомога менше часу і пройшло успішно, необхідні професійні брокерські послуги.

Імпорт побутової техніки в Україні

Провезти побутову техніку через кордон України швидко і без зайвого клопоту можна лише в тому випадку, якщо на товар вірно будуть оформлені всі папери і дотримані всі формальності.

У Вас є питання до нас?

Шукаєте вирішення задачі?

Опишіть нам Вашу проблему і ми підготуєм для Вас її вирішення.

Митний брокер «CARGO B&W» Україна – це

30

Співробітників

3

Філії в Києві і області

100

% задоволених клієнтів

Митний брокер Київ Компанія «CARGO B&W» 10

Чому варто вибрати «CARGO B&W»

Команда

Штат з 30 професіоналів високого рівня. Відповідальне виконання замовлень

Досвід

Багаторічний практичний досвід. 20 років на ринку брокерських послуг

Професіоналізм

Грамотні юридичні консультації. Прогресивні схеми роботи

Відгуки нашіх клієнтів

Партнеры Таможенный брокер Киев компания «CARGO B&W» 6

ТОВ «ДСВ Логістика» рекомендує це підприємство, як надійного партнера у сфері здійснення послуг з митного оформлення.

Краснов О.В. —
Директор департаменту морських та авіаційних перевезень
Партнеры Таможенный брокер Киев компания «CARGO B&W» 7

Работаем с компанией CARGO B&W таможенный брокер Киев уже много лет, настоящие профессионалы своего дела! Всегда качественная и быстрая подготовка документов для таможенного оформления. Брокера стараются войти в положение и прислушаться к пожеланиям клиента. Благодарим за ответственный подход к работе! Обязательно будем сотрудничать и дальше!

ООО “ВНА ТРЕЙД”
Партнеры Таможенный брокер Киев компания «CARGO B&W» 12

Компания «ИМПОРТСЕРВИС» выражает благодарность колективу CARGO B&W за качественно проделанную работу. Остались только позитивные эмоции в результате сотрудничества с данной компанией.

ООО “ТД “Импортсервис”
Партнеры Таможенный брокер Киев компания «CARGO B&W» 8

Fiori Flower Company ведёт тесное сотрудничество с компанией «CARGO B&W» таможенный брокер Киев с самого первого дня основания, а это – почти 7 лет. За эти годы мы ни разу не усомнились в качестве предоставляемых услуг – поиске транспорта в Европе и постсоветском пространстве

Светлана Захарченко — Fiori Flower Company

Новини

Наші статті та новини

Компанія «CARGO B&W» – митний брокер Київ

Прямий шлях для збільшення прибутку компанії і підвищення швидкості обробки замовлень – це робота з професіоналами, які знають всі тонкощі і нюанси роботи в сфері зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД). Але в реальному житті досягнення поставлених завдань ускладнюється законодавством, яке постійно змінюється і введенням нових правил і вимог, що значно ускладнює процедуру з митного оформлення та розмитнення вантажів, що транспортуються за кордон, і Україна не є винятком. У такому випадку Ваш головний партнер – митний брокер.

Компанія «CBW» – професійний митний брокер України, який знаходиться в м. Київ, що надає комплекс послуг із супроводу товарів і вантажів, документального митного оформлення вантажів, отримання всіх необхідних дозволів та ліцензій, а також, представляє інтереси компанії-замовника у всіх митних органах України. Брокерські послуги обходяться компаніям набагато дешевше, ніж утримання цілого відділу ЗЕД, і це буде найкращим рішенням для підприємств, які мають довгострокові контракти з іноземними партнерами і займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

Основні митно брокерські послуги в Україні включають:

 •     – Складання і підготовка необхідного пакету документів, для процедури митного оформлення вантажів в Україні;
 •     – Підготовка супутньої документації та товарно-транспортних накладних;
 •     – Подача документів і врегулювання питань в митних органах України;
 •     – Рішення додаткових питань і завдань, що виникають в процесі митного оформлення вантажів і при проходженні митного контролю;
 •     – Отримання митної карти і оплата необхідних зборів та видатків;
 •    – Якісні митно брокерські послуги та захист інтересів клієнта з усіх виникаючих суперечок.

Митний брокер «CARGO B&W» Київ

Ще одним важливим аспектом при роботі з іноземними компаніями-партнерами і здійсненням діяльності, пов’язаної з імпортом і експортом товарів, є необхідність декларувати товари. Основна складність даного процесу – обмеження часу, що може звести до нуля витрачені зусилля, збільшити витрати і починати процес декларування заново. Професійний митний брокер «CARGO B&W» Київ в курсі всіх змін, що відбуваються в митному і податковому законодавстві України, що дозволяє нам швидко і якістно виконувати свої обов’язки, задекларувати товари і зробити розмитнення вантажів, уникнути витрати часу і додаткових фінансових витрат. Митний брокер працює не тільки з такими великими містами як Київ, Одеса чи Харків, а й якісно виконує свої обов’язки з клієнтами по всій Україні (Черкаси, Вінниця, Львів, Ковель, Житомир).

Митний брокер в максимально стислі терміни і з високою точністю проводить необхідну підготовку і оформлення супровідної документації, надають повну консультацію з питань у сфері митного оформлення товарів і вантажів. Фахівці компанії «CBW» постійно використовують в роботі накопичений досвід співпраці з різними категоріями товарів і вантажів, а налагоджені контакти в усіх органах митного контролю дозволяють уникнути багатьох проблем і швидко знайти вихід з будь-якої ситуації, що відкриває перед замовниками нові можливості і чудові перспективи.

Визначення терміну митний брокер Україна

Митний брокер – це комерційна організація, яка спрямовує свою діяльність на представництво митних інтересів замовника, а також на здійснення операцій, що мають пряме відношення до митного оформлення вантажів і продукції або ж транспортних засобів від персонального імені, але оплачені замовником і відповідно до його доручення. Митний брокер і клієнт будують ділові відносини на основі договору.

Митний брокер представлений в ролі посередника між вантажовідправником і вантажоодержувачем, а також перевізником з одного боку, і державою у вигляді митних органів з іншою. Відповідно з домовленостями митний брокер може додатково виконувати й інші функції, будь то отримання документів для дозволу і експертних висновків, а також сертифікацію вантажів або оплату митних платежів. Якщо Ви вирішили скористатися послугами митного брокера з розмитнення вантажів, Ви зможете розраховувати на особливу надійність: адже жодна брокерська компанія не оримає дозвіл на здійснення діяльності, поки її співробітники не підтвердять свою кваліфікацію.

Напрямки діяльності та брокерські послуги компанії

 •     • декларування товарів, а також складання всіх супутніх документів;
 •     • надання органу митниці необхідних документів і допоміжних відомостей;
 •     • пред’явлення товарів, що підлягають декларуванню;
 •     • інші операції, важливі для митного контролю та оформлення.

Послуги митного брокера Київ

Компанія «CBW» здійснює якісне і своєчасне виконання всіх покладених на неї прав і зобов’язань по оформленню документації дозвільної, по отриманню сертифікатів або ліцензій, а також додатково – по грамотному вирішення виникаючих питань в ході імпорту або експорту товарів.

Компанія «CARGO B&W» готова запропонувати послуги митного брокера Київ, свою консультацію, а також допомогти оформити такі дозвільні документи:

 •     • сертифікат пожежної безпеки
 •     • сертифікат відповідності на товар
 •     • дозвіл на транспортування вантажів небезпечної категорії автотранспортом
 •     • карантинний або фітосанітарний сертифікат
 •     • висновок санітарно-гігієнічного характеру
 •     • сертифікат походження продукту

«CARGO B&W» – перевірений митний брокер Україна

Митний брокер Київ компанія «CARGO B&W» – це команда професіоналів, що складається з 30 кращих співробітників. Стаж успішної роботи становить понад 20 років. Ми маємо досвід тісної співпраці з державними органами і компаніями перевізниками, а також складами в межах України та за кордоном, ми пропонуємо нашим шановним клієнтам тільки якісні послуги в максимально оптимальні терміни.

Переваги співпраці з Компанією Митний брокер «CARGO B&W»

Незаперечні переваги плідної співпраці з нашою організацією полягають в тому, що:

 •     • Брокерські послуги «CBW» абсолютно відповідають необхідним критеріям законодавства, які є прописані в ст. 416-419 Митного Кодексу України;
 •     • Колектив команди складається тільки з високо кваліфікованих фахівців, які повністю компетентні в різноманітних сферах тематики в надання послуг в ЗЕД. Тому митне оформлення вантажів відбувається успішно і строго в правовому полі відповідно до законодавчої бази України.
 •     • Митний декларант виробляє свою діяльність базуючись на основі унікальної ліцензії, виданої ДМСУ, даним чином, компанія є абсолютно прозорою і пройшла сертифікацію для роботи з усіма дозвільними документами та брокерськіми послугами в митній галузі.

Партнер, який позбавить вас від проблем при будь-яких митних процедурах – це «CARGO B&W» митний брокер Україна.Найоптимальнішим варіантом, який заощадить ваші гроші, час і репутацію при роботі з державними митними органами, буде замовити брокерські послуги з митного оформлення.

Митний брокер Київ Компанія «CARGO B&W»