Митне декларування товарів в електронній формі в Україні.

Фото електронне декларування товарів

Електронне декларування товарів

Уже кілька років минуло з тих пір, як система «Електронна митниця» була введена на території України. Зараз вона і традиційні форми документообігу працюють паралельно, але з початку 2017 року електронне декларування стане єдиним форматом. Даний проект був розгорнутий для того, щоб спростити роботу з вантажами, а також привести правила у відповідність з Митним кодексом ЄС. Система електронного декларування може дати деякі переваги як юридичним, так і фізичним особам, які взаємодіють з митницею. Розповімо про це детальніше.

Як здійснюється електронне декларування

В цілому електронне декларування в Україні можна описати як що складається з ряду етапів:

  1. На електронну адресу компанії-брокера відправляються всі документи, які будуть потрібні для оформлення митної декларації, адже тепер не потрібно представляти в паперовому вигляді – потрібно лише електронний документ.
  2. Фахівці нашої компанії, на основі отриманих документів, складають електронну декларацію, застосовуючи спеціальне програмне забезпечення, потім ця декларація подається для розгляду митницею.
  3. Митні органи розглядають декларацію, потім привласнюють їй номер, інформація про неї відправляється в Державну митну службу України та нас повідомляють про хід справи.
  4. Електронна копія вже готової декларації виходить нами і передається вам, вона має ту ж юридичну силу, як і звичайний паперовий документ

Необхідні документи

Сам пакет документів, які необхідно відправити в агентство, такий же, який використовувався раніше для стандартного оформлення. Якщо ви бажаєте уточнити цей список, то зверніться до наших менеджерів за телефонами, що вказані на сайті. Виникаючі в ході електронного декларування питання зазвичай також вирішуються в електронному вигляді і без зволікань. Після того, як декларація буде готова, внесена в єдину інформаційну систему і з проставленою електронним підписом, що схвалює її, внести зміни вже буде не можна. Якщо все-таки виникла потреба внести правки, то доведеться відкликати декларацію і починати процес її оформлення заново.

Зараз цей недавно введений формат електронного декларування в Україні, вже активно використовується в першу чергу бізнесменами, які проявляють ділову активність за кордоном. Ми в змозі у стислі терміни оформити вантаж, і зокрема вміємо працювати з форматом електронного митного декларування, а також маємо всі необхідні дозволи, щоб виробляти оформлення без зволікань. У нас працюють грамотні фахівці, які підготують документи швидко і якісно, зможуть дати консультацію якщо виникла непроста ситуація.

Плюси електронного декларування:

  • прискорення процесу оформлення вантажів і зниження витрат на нього;
  • економія особистого часу – присутність декларанта в пункті митного контролю тепер необов’язково;
  • не вимагає особистої присутності декларанта або його уповноваженого представника в пункті митного контролю;
  • простої транспорту на пропускних пунктах стали набагато менше;
  • також зменшилася кількість тяганини, а значить і можливостей для корупції.

Користуючись послугами компанії «CARGO B&W» м. Київ ви зможете подати електронну декларацію де б не знаходилися, і який би маршрут не мав вашому вантажу.

У Вас питання: Як користуватися електронним декларуванням товарів в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38