Міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів в Україні – оптимальне рішення успішної торгівлі.

Міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів

Найпоширенішим і вигідним способом доставки вантажів на сьогодні є контейнерні перевезення Україна. Це обумовлено високим ступенем збереження вантажу, відсутністю необхідності орендувати складські приміщення і великою місткістю контейнерів. Контейнери зручно використовувати при транспортуванні вантажів за допомогою залізничного повідомлень, по водному шляху, автотранспортом, або по черзі всіма способами. При проходженні вантажу контейнери опечатуються, що запобігає факти розкрадання товару в дорозі. Псування майна стає неможливим, вантаж надійно захищений від зовнішніх погодних умов і несприятливих чинників.

Як здійснюються міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів.

Всі контейнери розрізняються за своїм призначенням, вони можуть бути універсальними або спеціалізованими. Перший варіант найпопулярніший і призначений для перевезення простих вантажів, за допомогою другого варіанта контейнерів перевозять сипучі матеріали і продукти, рідкі вантажі, газ. Універсальні контейнери використовуються для залізничних перевезень і мають середній тоннаж в 3-5 тонн. Морські контейнерні перевезення виконуються за допомогою контейнерів від 5 до 53 футів в довжину, з різними габаритами і вантажопідйомністю відповідно. Спеціальні контейнери займають особливу сходинку в класифікації видів. Вони бувають з пасивної і звичайної вентиляцією, ізотермічними, рефрижераторними, у вигляді цистерн, платформи або енергетичної установки.

Завдяки контейнерним перевезенням здійснюється успішне транспортування вантажів в будь-яку країну. Починається процес з етапу підготовчих робіт для майбутньої транспортування, з пакування і відправлення вантажу в контейнер. Після проходження цієї процедури всі контейнери пломбуються, і видається дозвіл на транспортування. По прибуттю вантажу всі контейнери знову проходять ретельну перевірку на наявність пломб. Вартість морських контейнерних перевезень обчислюється відстанню, типом контейнера, їх кількістю і вагою, а також залежить від коливань курсів валют і часу відправлення судів.

Контейнерні перевезення в Україні.

Контейнерні перевезення вантажів морським транспортом в Україні здійснюються через Іллічівський та Одеський морський порт. У даних портах активно розвивається інфраструктура і розгорнуті цілі комплекси для максимальної зручності в проведенні повного обсягу послуг, пов’язаних з контролем та проводити огляд. Морські контейнерні перевезення вантажів мають перевірений і постійний маршрут, доставка товару відбувається під чітким контролем професіоналів своєї справи, з дотриманням всіх необхідних встановлених правил.

Пряма угода нашої брокерської компанії з морськими лініями дозволяє виконувати контейнерні перевезення морським транспортом швидко, якісно і без будь – яких додаткових витрат. Співпрацюючи з нами, замовник вибирає оптимальний варіант з усіх існуючих, так як компанія завжди виконує заявлені вимоги щодо заявлених термінів доставки вантажів. Всі морські контейнерні перевезення вантажів здійснюються трампових і лінійним судноплавством, розглядаючи перший варіант подій – вантажі відправляються чартерними рейсами, якщо другий – йдуть за розкладом. Брокерська компанія здійснює повний перелік послуг з експедирування вантажів товарних, тим самим береже час замовника і знижує можливі ризики.

Послуги нашої компанії.

Фахівці компанії здійснюють міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів уже багато років і за весь час роботи набули величезного досвіду, стали гарантом надійного транспортного експедиторського супроводу великогабаритних вантажів. Компанія надає комплексні послуги, пов’язані з міжнародними контейнерними поставками вантажів всередині країни.

В її обов’язки входять такі види послуг, як:

  1. Експедиція контейнерів з генеральними і небезпечними вантажами.
  2. Організаційні моменти при перевезенні негабаритних і навалювальних вантажів.
  3. Транспортування вантажів у спеціальних температурних умовах.
  4. Митне та страхове оформлення вантажів, послуги митного брокера.
  5. Перевалка вантажів і складські послуги.
  6. Контроль на всіх етапах міжнародного і внутріпортового експедирування вантажів.

Компанія «CARGO B&W» м. Київ виконає весь комплекс послуг на самому професійному рівні, висококваліфіковані співробітники подбають про швидкій доставці вантажу одержувачу в повній цілості. Перевагою «CARGOB &W» завжди був і залишається комплексний підхід до справи, можливість і вміння швидко вирішувати питання митного характеру, надійність, відмінні знання принципів зовнішньоекономічної торгівлі, міжнародних норм логістики. Взяті на себе відповідальні дії компанія завжди виконує точно в строк, з найбільшою фінансовою вигодою для клієнта, економлячи витрати за часом і кошти замовника.

Професійне оформлення вантажів і будь-яких дозвільних документів при міжнародних контейнерних перевезеннях.

Міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів в Україні завжди супроводжуються оформленням дозвільних документів, договорів та ліцензій, вони є необхідною формальністю. Кваліфіковані фахівці крім експедирування вантажів займаються підготовкою всіх необхідних документів для митниці і представляють інтереси замовника на всіх етапах співпраці. Процедура проходження митниці процес трудомісткий в плані бюрократичну тяганину і не завжди замовник здатний впоратися самотужки з величезною купою документації, в яку входять: розрахунки витрат на митне оформлення, декларація, квитанції, документи дозвільного характеру та проходження митних процедур, інші документи ЗЕД.

Фахівці компанії завжди відстежують будь-які зміни в чинному законодавстві, що дозволяє їм уникати можливих непередбачених ситуацій і проблем при оформленні вантажу. Брокерська компанія захистить інтереси замовника і проведе оформлення вантажу в досить короткі терміни. Не знаючи специфіки процедури митного оформлення, і прийнявши рішення виконати її самостійно, замовник ризикує втратити час і гроші.

Співробітники компанії перевізника візьмуть на себе і вирішать всі завдання з оформлення документації, супроводження та доставку вантажу, а також організації міжнародних морських контейнерних перевезень в Україні.

У Вас питання: як замовити контейнерні перевезення в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38