Розмитнення авто в Україні в 2019 році: євро 5, б у авто з Європи і інше.

Фото Розмитнення авто в Україні

Митне оформлення (розмитнення) автомобілів

Зараз можна за помірну ціну купити в Європі автомобіль, що знаходиться у відмінному стані і має невеликий пробіг. Але є маленька проблема – розмитнення автомобіля в Україні. Ціна розмитнення авто запросто може перекреслити всю вигоду від покупки машини в Європі. А тому потрібно заздалегідь провести підрахунок наскільки дорогий вийде розмитнення авто в Україні в 2018 році, і тільки в разі якщо результат вас влаштовує відправлятися в Чехію чи Німеччину за автомобілем, або навіть якщо ви вже там вирішуватися робити покупку.

Митне оформлення автомобіля за допомогою фахівців «CARGO B&W» м. Київ

Законодавство України в митній сфері простотою не відрізняється, і в нього ще й вносяться постійні зміни, теж не спрощують його засвоєння. А особливо погано справи йдуть саме з ввезенням транспортних засобів з-за кордону, будь то вантажні або легкові автомобілі, автобуси, і в тому числі мотоцикли. Саме тому куди простіше, а часто і дешевше доручити цю справу фахівцям.

Наші співробітники готові дати якісні консультації з питання придбання автомобіля за кордоном і його подальшого митного оформлення. У деяких випадках буває і таке, що ціна розмитнення авто стане нижче, якщо вона буде оформлена на юридичну особу, існують і інші варіанти оформлення, наприклад, як тимчасове ввезення транспортного засобу. Ми допоможемо вам заощадити на ввезенні машини в Україну, а також і з іншими нюансами – наприклад, правильно заповнити документи теж зовсім не так легко через складність і заплутаність законодавства. Однак воно недостатньо складне для професіоналів, і тому ми здатні гарантувати нашим клієнтам максимально швидке і ефективне проходження митниці.

Необхідні документи

Щоб провести розмитнення авто в Україні в 2019 році, згідно із Законом №8487 (набрав чинності 25.11.2018), необхідно спочатку зібрати велику кількість документів супровідного і дозвільного характеру, потім сплатити всі необхідні мита, податки, збори.

При цьому потрібно, щоб всі документи були ідеально точними, оскільки митниця схильна розглядати їх дуже прискіпливо, і кожну неточність доведеться виправляти, що буде коштувати і часу, і коштів. Навіть оформивши все правильно, потрібно буде зробити чимало платежів.

Перерахуємо їх коротко:

  • Ввізне мито, вимірюється у відсотках від митної вартості купленого транспортного засобу. Становить 10% для легкових автомобілів (можливі невеликі зміни в ту або іншу сторону), 20% для автобусів, що мають дизельний двигун об’ємом більше 5 літрів та більше десяти місць для посадки, а для нових легкових автомобілів з об’ємом двигуна більше 3 літрів складає 6%;
  • Акцизний збір – його величина може серйозно коливатися в залежності від того, коли був випущений автомобіль, яке паливо він використовує, які обсяг і потужність має його двигун;
  • ПДВ – 20% від митної вартості автомобіля, а також акцизу і ввізного мита.
  • Пенсійний фонд-3-5% (при першій реєстрації, якщо автомобіль раніше не ставився на облік в Україні).

Розмитнення авто з електродвигуном в Україні

Відповідно до Закону № 8487, який набрав чинності 25 листопада 2018 року, розмитнення гібридних авто та електроавтомобілів здійснюється згідно з новими тарифами:

  • Для автомобілів з електродвигуном не сплачується акциз, ПДВ і ввізне мито. Авто розмитнюється за ставкою 1 євро за 1кВт/год;
  • Розмитнення гібридних автомобілів — 100 євро за одиницю.

У Вас питання: скільки коштує розмитнення авто в Україні в 2019 році? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38