Міжнародні авіаперевезення вантажів в Києві

Фото вантажні авіаперевезення

Транспортування різних вантажів на великі відстані найзручніше виконувати за допомогою авіаперевезення. Перевагами літаків над усіма іншими видами транспорту полягають у високій швидкості, безпеки і дальності доставки вантажу. Авіатранспорт здатний доставити вантаж практично будь-якої конфігурації, форми і маси.

Будь-яка компанія, яка веде зовнішньоекономічну діяльність, прагне роздобути надійного агента з перевезення вантажів з використанням авіації. При цьому бажано, щоб вартість його послуг не була занадто високою. Таким вимогам повністю відповідає компанія «CARGO B&W» м. Київ

Вантажні авіаперевезення з компанією «CARGO B&W» м. Київ

Наша компанія співпрацює з безліччю великих світових авіакомпаній, які здійснюють рейси за розкладом і на замовлення в будь-які країни світу. Це дозволяє компанії «CARGO B&W» м. Київ гарантувати найкращі умови для транспортування товарів з використанням літаків, надавати знижки і бонуси постійним клієнтам.

Для своїх клієнтів компанія «CARGO B&W» м. Київ здатна організувати:

  • вантажні авіаперевезення на будь-яких умовах (включаючи «від дверей до дверей») різних товарів в будь-якому їхньому фінансовому стані (рідке, газоподібне, тверде) в пункт призначення;
  • навантаження в тари, маркування, вивантаження товарів; зміст на складах товарів; складання супровідної документації; виконання страхування та інше.

Наші фахівці зможуть проконсультувати Вас по будь-яких питань, які стосуються оформлення імпорту в митних органах, надати експедиторські послуги та виконати повний супровід транспортуються літаком вантажів, включаючи їх розмитнення.

Залежно від прохання клієнта, ми можемо по-різному брати участь в організації авіаперевезення вантажів. За Вашим запитом ми покладемо на свої плечі відповідальність за всі нюанси подібних вантажоперевезень.

У Вас питання: Як організувати міжнародне авіаперевезення вантажу в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38