Митна акредитація суб’єктів ЗЕД на митниці України.

Фото Митна акредитація

Різний господарюючий суб’єкт, який діє на території України і здійснює ЗЕД, повинен бути акредитований на митниці. Це означає, що він повинен пройти процедуру реєстрації в органах митниці та отримати картку обліку суб’єкта ЗЕД. Будь-який приватний підприємець, юридична особа або організація не зможуть оформити імпортовану або експортовану продукцію на митниці без наявності даної картки.

Акредитація на митниці суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності

Митний брокер «CARGO B&W» м. Київ надає послуги з акредитації на митниці суб’єктів ЗЕД. Компанія «CBW» є лідером з надання різних послуг, пов’язаних із зовнішньоекономічною діяльністю організацій, про що свідчить видача пошукового запиту «акредитація на митниці Київ» в інтернеті. Багато підприємців намагаються зареєструватися в митних органах самостійно. Однак процедура може виявитися не таким простим, як здається спочатку. Для цього буде потрібно великий досвід роботи з органами держконтролю України.

Як проводиться акредитація на митниці

Співробітник компанії «CARGO B&W» м. Київ проконсультує клієнта і складе список необхідних документів для здійснення процедури реєстрації. Від Вас буде потрібно повний пакет документів зі списку, з яких в подальшому будуть створені два примірника картки обліку. Перший буде в паперовому вигляді, другий фахівець нашої компанії збереже на цифровому носії. Вам необхідно завірити обидві копії документів і ставить підпис на картці акредитації. Після виконання всіх вищеописаних нескладних процедур буде негайно здійснена акредитація суб’єкта ЗЕД в митних органах.

Список документів, необхідних для проходження процедури реєстрації

Щоб юридичною особою, яка є суб’єктом ЗЕД, була отримана акредитація в митних органах України, необхідно видати співробітникові компанії «CBW» оригінали та копії таких документів:

  • копії титульної, першої і всіх інших сторінок, в яких йдеться про ведення зовнішньоекономічної діяльності, і оригінал Статуту організації;
  • довідка, що підтверджує наявність організації в ЄДРПОУ, що видається органами держстатистики;
    копії виписок з Єдиного держреєстру юр- і фізосіб, які є підприємцями і Єдиного державного реєстру платників податків юр- і фізосіб, які здійснюються підприємницьку діяльність;
  • копія довідки з банку, в якому відкриті цільові рахунки;
  • копії ідентифікаційних кодів, перших двох сторінок паспорта та сторінки з пропискою керівника, особи, відповідальної за роботу з органами митниці, і головного бухгалтера підприємства.

Додатково знадобляться офіційна адреса електронної пошти, номери телефонів керівників та їх заступників, а також відповідальних за роботу з митними органами. Без цих даних, які будуть відображені в картці обліку, акредитація на митниці пройдена не буде.

У Вас питання: як пройти митну акредитацію суб'єктів ЗЕД на митниці в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (066) 999-10-38