Енергозбереження – отримання висновку і проведення експертизи в Україну.

Фото висновок державної експертизи з енергозбереження

Висновок державної експертизи з енергозбереження

Якщо підприємство збирається ввозити в Україну прилади, обладнання або засоби вимірювання, пов’язані з електрикою, провести реконструкцію електропостачання на будь-якому заводі або почати виробництво пристроїв, які споживають електроенергію, знадобиться висновок держекспертизи з енергопостачання. Цей висновок встановлює відповідність продукції, що супроводжує її документації та нових розробок всіма регламентами енергетичної сфери.

Якщо ви вже стикалися з подібними питаннями, але не змогли самостійно знайти шляхи вирішення, звертайтеся в компанію “CBW”. Ви зможете отримати у нас безкоштовну консультацію, розраховувати на допомогу в отриманні необхідного висновку.

Якщо потрібна експертиза з енергопостачання

У законодавстві України встановлено, що видачею дозвільних документів має займатися Агентство з енергозбереження та енергоефективності. У список завдань Агентства входить здійснення експертизи технічних і доказових документів, надання письмово оформлених висновків, отриманих в результаті перевірки. Дане “висновок з енергозбереження” впливатиме на розмір мит на ввезення продукції через митницю і на терміни і успішність проходження процедур на митниці.

Які вимоги передбачає третій енергопакет ЄС

  •  Знадобляться всі документи, що надають компанії право на її діяльність. Вони включають свідоцтво про реєстрацію, дані про місцезнаходження, реквізити, право на укладання договорів, право на проведення експертизи з енергозбереження.
  • Детальна інформація про продукти компанії. Повинно бути вказано найменування продукції, дані про компанію-виробника і споживачів, контактні дані керівників та представництва.
  • Техпаспорта, інструкції по експлуатації, сертифікати та декларації відповідності та інші техніко-доказові документи. Запит на отримання документів необхідно направляти в індивідуальному порядку в Агентство з енергозбереження та енергоефективності.

Складність проходження експертизи

Отримання дозвільного висновку – досить непроста процедура. Компанія, яка звертається із заявою, повинна знати, що її відносини з Агентством будуть регулюватися відокремленими договорами.

Заповнення заявної документації жорстко регламентується правилами і нормами заповнення подібних документів. Якщо людина не має досвіду заповнення такої документації, у нього практично немає шансів отримати “висновок з енергозбереження”. У підсумку 45 днів очікування, які відведені на видачу висновку, не приведуть до необхідного результату. Клопітку і тривалу процедуру з оформлення третього енергопакету ЄС можна доручити компанії «CARGO B&W» м. Київ, яка візьме на себе всю паперову тяганину і за невисоку плату допоможе досягти позитивного результату.

У Вас питання: Як отримати висновок державної експертизи з енергозбереження в Україні? Телефонуйте нам!

+38 (095) 477-14-44